Prihlásenie
x

Afrodita, Chateau Čereňany

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Prievidzská 406/30
Čereňany
www.restauraciaafrodita.sk
Reštaurácia sa nachádza v renesančnom kaštieli a pôsobí na trhu úctyhodných dvadsať rokov pod vedením Mariána Fila. Pravidelne získava umiestnenie medzi 3 najlepšími reštauráciami na Slovensku. Tím reštaurácie varil pre sedem prezidentov, kráľovské veličenstvá, ako aj generálneho sekretára OSN. V reštaurácii sa snažia využívať čo najviac vlastné suroviny, majú vlastnú farmu chov dobytka, ošípaných, hydiny a rýb.

Reštaurácia potvrdila v roku 2021 2 Zlaté vidličky a bola 2x Prémiovou reštauráciou roka podľa gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku! V roku 2019 dostala od tohto bedekra aj cenu : Hospitality AWARD. Marián Filo sa stal 2x najlepším kucárom roka na Slovensku.
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Terina z údeného pstruha z domáceho chovu, s riečnymi rakmi, všetko marinované v koňaku,podávané na bylinkách z lesných lúk
2.
Naše ikonické jedlo
Marinovaný steak zľahka flambovaný, s domácou knedličkou a šošovicovým ragu
3.
Kuchárova voľba
Letná zeleninová krémová polievka s petržlenovým kapučínom a bylinkovým toastom
4.
Štvrtý chod
Dezert:

Vzhľadom na skladbu menu a prepojenosť jednotlivých jedál je v tejto zlatou vidličkou od Gurmána na Slovensku ocenenej reštaurácii možné objednať si iba celé štvorchodové menu Garantujeme vám dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok!

Copyright 2012 - 2022 © Pre gurmanov, spol. s r. o.