Prihlásenie
x

Lovecký zámoček Antonstál

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Antonstál 811/5
Nemšová-Luborča
www.antonstal.lesy.sk
Kaštieľ ANTONSTáL je Ǔčelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie a je situovaný v nádhernom a tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaľeko hraníc s Českou republikou, iba 12km od mesta Nemšová. Šéfkuchárom tohoto zámočka je známy a veľmi obľúbený šéfkuchár Michal Škorec, ktorý sa pravideľne zúčastňuje ZFJ s reštauráciami, v ktorých varí. Jeho štýl varenia, kde pripravuje pre hostí tradičné slovenské recepty a suroviny v prekvapivých chuťových kombináciách a v modernom šate si našiel veľa priaznivcov už v jeho prvom pôsobisku, v Gašperovom mlyne a neskôr aj v jeho ďalších reštauráciách. Pokračuje v ňom aj tu v Antonstále, kde sa samozrejme viac zameral na divinu. Jeho festivalové menu je toho dôkazom. Samozrejme vie gurmánkam, ktoré divinu až tak nemilujú, hl.chod upraviť podľa vopred dohodnutej požiadavky. Do Kaštieľa sa dostanete po diaľnici D1, odbočkou na Nemšovú, ďalej údolnou horskou cestou až do parku Kaštiela Antonstal 811/5. Sledovať treba navádzacie tabule - signál tam nefunguje. Je to proste ráj pokoja.

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Variácie z diviaka, pyré z cukrovej repy s čerstvou hľuzovkou, omáčka zo sliviek ochutená kvapkou považského repáku, zemiakovo - bryndzová šiška .
možnosť výmeny mäsa podľa aktuálnej ponuky
2.
Naše ikonické jedlo
Zemiakový krém ochutený kyslou uhorkou a čerstvým majoránom s domácou klobásovou zmrzlinou, slaninový chips, nakladané prepeličie vajíčko .
3.
Kuchárova voľba
Terinka z bažanta so šípkovým kaviárom, konfitovaný cesnak, profiterol plnený bažantím paté,domáci chlebík
Copyright 2012 - 2022 © Pre gurmanov, spol. s r. o.