Prihlásenie
x

Mirror Coctail Bar Carlton, Bratislava

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Hviezdoslavovo nám. 3
Bratislava
www.mirrorbarcarlton.com
Sme barom zážitkov a miestom snov. Kreatívne spájame chute, vône a štruktúry s rešpektom k lokálnym zdrojom a životnému prostrediu, s úctou k najvyššej forme ľudského snaženia - umeniu - vo všetkých jeho podobách. Kokteilové menu tvoria naše celodenné (Classy) a večerné (Art a Nature) signature kokteily, ktoré sú esenciou filozofie Mirror Baru.

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Welcome drink
2.
Náš ikonický coctail
Cocktail air - je inšpirovaný elementom vzduchu. práve vd'aka vzduchu funguje v alkoholovom svete dozrievanie. drink vyrábaný z jediného rumu ktorý sa dostal do siene slávy a to práve kvôli jedinečnému dozrievaniu. tajomstvo doslova božskej chuti sa ukrýva v podmienkach, v ktorých zacapa vzniká. rum dozrieva v lokalite vo vysokohorských oblastiach quetzaltenango v guatemale v nadmorskej výške 2330 metrov nad morom v dome, ktorý nesie názov,,the house above the clouds
3.
Barmanova voľba
Cocktail izel - (ženské mayské meno ktoré predstavuje jedinečnosť)' jedinečnosť je niečo neopakovaťelne, výnimočné. niečo čo sa nedá porovnať z ničím iným. ron zacapa 23 y.o' patrí medzi skutočné svetové rumové skvosty. je to jeden z najlepších rumov sveta, charakteristický svojou jedinečnou chuťou s tónmi vanilky, opekaných lieskových orechov a karamelu. užite si kombináciu krásneho rumu zacapa 23 centario, bergamotu, čerešňových kvetov a dotykom ruží.
       
Copyright 2012 - 2022 © Pre gurmanov, spol. s r. o.