Prihlásenie
x

TRIAD RESTAURANT, Krumbach, Rakúsko

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Ödhöfen 25, 2853 Krumbach, Rakúsko
Krumbach
www.triad-machreich.at
TRIAD je v Rakúsku dobre známa gurmánska adresa. Túto útulnú a vkusne zariadenú reštauráciu vedú manželia Veronika a Uwe Machreich - šéfkuchár oceňovaný pre jeho moderný prístup ku klasickým špecialitám s dôrazom na regionálnu rozmanitosť potravín a produktov od farmárov z okolia. Už veľa rokov tu ako Sous chef pracuje aj známy slovenský kuchár Roman Chňapek. V TRIAD vás rozmaznávajú kreatívnou kuchyňou na najvyššej úrovni. Veľký dôraz kladú na najčerstvejšie, kvalitné produkty z okolia a množstvo byliniek a zeleniny z vlastnej bylinkovej a zeleninovej záhrady. Uwe sa stal kuchárom roka v NO a Gault Millau im udelil 3 čiapky, čo je asi úroveň jednej michelinskej hviezdy. Sú členom "Jeunes Restaurateur dÉurope" & NÖ Wirtshauskultur.

Cena menu ZFJ: 55,- €
Kúpiť degustáciu

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Tešiť sa môžete na štvorchodové degustačné menu „top rakúskej reštaurácie“, ktoré bude obsahovať rozmanitú ponuku našej kuchyne od predjedla až po dezert.
2.
Náš ikonický coctail
Keďže triad mal minulý rok veľký úspech, tak si pripravil pre gurmánov zo slovenska zaujímavé menu plné prekvapení, ktoré má skoro 2x vyššiu hodnotu ako je stanovená pre zfj.
3.
Barmanova voľba
Všetky jedlá budú pripravené z čerstvých a sezónnych surovín, špeciálne pre daný deň, počas ktorého reštauráciu navštívite. váš zážitok bude preto skutočne jedinečný a doslova neopakovateľný.
4.
Štvrtý chod
4 chodové zážitkové menu

Vzhľadom na skladbu menu a prepojenosť jednotlivých jedál je v tejto zlatou vidličkou od Gurmána na Slovensku ocenenej reštaurácii možné objednať si iba celé štvorchodové menu Garantujeme vám dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok!

Copyright 2012 - 2024 © Pre gurmanov, spol. s r. o.