Prihlásenie
x

Gašperov mlyn, Batizovce

Prihlásenie

E-mail:
Heslo:
Registrácia
Zabudnuté heslo
Štúrova 121/75
Batizovce
www.gasperovmlyn.sk
Gašperov mlyn získal v roku 2018 od Gurmána na Slovensku titul Reštaurácia roka a tiež Zlatú vidličku, a obe ocenenia potvrdil aj v roku 2019. Pre svojich hostí pripravuje výlučne degustačné menu s párovaním vín, pričom hostia nikdy vopred nevedia, aké jedlá bude menu obsahovať. Reštaurácia má miniatúrnu kapacitu 15 miest, čo umožňuje osobný prístup servisu aj kuchárov, a tiež príjemné komorné prostredie storočného mlyna.

Reštaurácia získala Zlatú vidličku a 1.miesto medzi TOP10 Tematických reštauráciami Slovenska za rok 2018 a a v roku 2020 bola ocenená už 2. Zlatou vidličkou od reštauračného bedekra Gurmán na Slovensku!

Festivalové menu

1.
Chute regiónov
Tešiť sa môžete na štvorchodové degustačné menu „vidličkovej reštaurácie“, ktoré bude obsahovať náš domáci chlieb s maslom alebo nátierkou, polievku, hlavný chod a dezert.
2.
Naše ikonické jedlo
Keďže hostia gašperovho mlyna degustačné menu vopred nikdy nepoznajú, reštaurácia sa rozhodla tento systém aplikovať aj na zimný festival jedla 2019, aby zaručila autentický zážitok z návštevy tejto jedinečnej reštaurácie.
3.
Kuchárova voľba
Všetky jedlá budú pripravené z čerstvých a sezónnych surovín, špeciálne pre daný deň, počas ktorého reštauráciu navštívite. váš zážitok bude preto skutočne jedinečný a doslova neopakovateľný.
4.
Štvrtý chod

Vzhľadom na skladbu menu a prepojenosť jednotlivých jedál je v tejto zlatou vidličkou od Gurmána na Slovensku ocenenej reštaurácii možné objednať si iba celé štvorchodové menu Garantujeme vám dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok!

Copyright 2012 - 2022 © Pre gurmanov, spol. s r. o.